Lista produktów marki De StefaniJak wynika z oficjalnych dokumentów z 1624 roku, rodzina De Steiano de Stefani i od tego momentu rozpoczyna się uprawa winorośli i wytwarzanie win przez rodzinę De Stefani, na wzgórzach między Conegliano i Valdobbiadene, które znajdują się na Liście  Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przez niemal 150 lat doskonalono tu techniki upraw i wytwarzania win w pogoni za doskonałością. Dzisiejsza winiarnia znajduje się w Fossalta di Piave, gdzie znajdują się m.in. nowoczesna piwnica do starzenia win oraz miejsce przeznaczone do suszenia gron. Obecnie winiarnią zarządza Alessandro De Stefani, przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny, który dołączył do swojego ojca Tiziano w 1992 roku.

De Stefani posiada najlepsze winnice do produkcji win musujących w regionie, w tym posiadłość Colvendrame, która znajduje się na wzgórzach Refrontolo ze swoją słynną parcelą „Tombola de Pin”. Szanuje się tu winiarskie tradycje rodziny, ale nie zapomina również o innowacjach, które pomagają w zarządzaniu winnicami i podczas winifikacji. Wina pozyskiwane są głównie z lokalnych odmian winorośli jak Glera, Marzemino, Raboso i Refosco. Aby nadać winom więcej charakteru, używa się specjalnych technik winifikacji, takich jak wyłączna dla De Stefani metoda „Method Zero” dla win musujących i „appassimento” (suszenie winogron) dla win czerwonych oraz kładzie nacisk na rolnictwo oparte o zasady upraw organicznych i biodynamicznych. Winifikacja odbywa się bez dodatku siarczynów, a do fermentacji moszczu używa się własnych drożdży.fani pochodzi z Refrontolo, małej miejscowości w Wenecji Euganejskiej. Winiarnia założona została w 1866 roku przez Valeriano de Stefani i od tego momentu rozpoczyna się uprawa winorośli i wytwarzanie win przez rodzinę De Stefani, na wzgórzach między Conegliano i Valdobbiadene, które znajdują się na Liście  Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przez niemal 150 lat doskonalono tu techniki upraw i wytwarzania win w pogoni za doskonałością. Dzisiejsza winiarnia znajduje się w Fossalta di Piave, gdzie znajdują się m.in. nowoczesna piwnica do starzenia win oraz miejsce przeznaczone do suszenia gron. Obecnie winiarnią zarządza Alessandro De Stefani, przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny, który dołączył do swojego ojca Tiziano w 1992 roku.

De Stefani posiada najlepsze winnice do produkcji win musujących w regionie, w tym posiadłość Colvendrame, która znajduje się na wzgórzach Refrontolo ze swoją słynną parcelą „Tombola de Pin”. Szanuje się tu winiarskie tradycje rodziny, ale nie zapomina również o innowacjach, które pomagają w zarządzaniu winnicami i podczas winifikacji. Wina pozyskiwane są głównie z lokalnych odmian winorośli jak Glera, Marzemino, Raboso i Refosco. Aby nadać winom więcej charakteru, używa się specjalnych technik winifikacji, takich jak wyłączna dla De Stefani metoda „Method Zero” dla win musujących i „appassimento” (suszenie winogron) dla win czerwonych oraz kładzie nacisk na rolnictwo oparte o zasady upraw organicznych i biodynamicznych. Winifikacja odbywa się bez dodatku siarczynów, a do fermentacji moszczu używa się własnych drożdży.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

De Stefani Redentore 888 Millesimato Veneto 2021

Dostępny

66,00 zł Cena

De Stefani Onde Rosa Raboso Veneto IGT 2021

Dostępny

69,00 zł Cena

De Stefani Redentore Chardonnay Trevenezie IGT 2022

Dostępny

75,00 zł Cena

De Stefani Redentore Pinot Grigio delle Venezie DOC 2022

Dostępny

75,00 zł Cena

De Stefani Redentore Sauvignon Blanc Trevenezie IGT 2022

Dostępny

76,00 zł Cena

De Stefani Redentore Cabernet Sauvignon Trevenezie IGT 2020

Dostępny

77,00 zł Cena

De Stefani Redentore Millesimato Prosecco DOC 2022

Dostępny

79,00 zł Cena

De Stefani Pinot Grigio delle Venezie DOC 2022

Dostępny

79,00 zł Cena

De Stefani Frizzante Prosecco DOC 2021

Dostępny

79,00 zł Cena

De Stefani Redentore Refosco Trevenezie IGT 2021

Dostępny

84,00 zł Cena

De Stefani Redentore Merlot Trevenezie IGT 2021

Dostępny

84,00 zł Cena

De Stefani Redentore Raboso Trevenezie IGT 2021

Dostępny

86,00 zł Cena

De Stefani Naturalmente Rosso Veneto VdT 2018

Dostępny

89,00 zł Cena

De Stefani 0.15 Millesimato Prosecco DOC 2022

Dostępny

95,00 zł Cena

De Stefani Vènis Trevenezie IGT 2021

Dostępny

109,00 zł Cena