Jeżeli Klient nie może osobiście odebrać zakupionych towarów, jest możliwe skorzystanie z usługi odbioru towarów przez pracownika firmy kurierskiej. 

Dostawa Towarów jest usługą świadczoną przez firmę kurierską, jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. 

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE


KURIER - koszt dostawy przy zamówieniu poniżej 250 PLN to 20 PLN. Zamówienia od 250 PLN i więcej dostarczane są GRATIS.
ODBIÓR OSOBISTY W NASZYCH SKLEPACH : bez dodatkowych opłat

 

PŁATNOŚCI I KOSZTY


Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić poprzez:
- system DOTPAY ( karty, szybkie przelewy elektroniczne )
- system BLIK
- za POBRANIEM ( płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera )
Koszt pobrania to 8 PLN przy dostawach poniżej 250 PLN.


TERMIN DOSTAWY


Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia złożone do godziny 14.00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia ( pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie )
Zamówienia po godzinie 14.00 wysyłane są dnia następnego. W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek ( chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy ) aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24 - 48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 14.00 jest dostarczany nazajutrz, najczęściej w godzinach 10-15.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina wysyłamy przy pomocy firmy kurierskiej UPS.

 

WAŻNE !!!


Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletności, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier może odmówić wydania przesyłki.