Jeżeli Klient nie może osobiście odebrać zakupionych towarów, jest możliwe skorzystanie z usługi odbioru towarów przez pracownika firmy kurierskiej. 

Dostawa Towarów jest usługą świadczoną przez firmę kurierską, jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. 

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE


KURIER - koszt dostawy przy zamówieniu poniżej 200 PLN to 20 PLN. Zamówienia od 200 PLN i więcej dostarczane są GRATIS.
DOSTAWA W KRAKOWIE: powyżej 100 PLN dostawa odbywa się na nasz koszt, poniżej dopłata + 12 PLN.
ODBIÓR OSOBISTY W NASZYCH SKLEPACH : bez dodatkowych opłat

 

PŁATNOŚCI I KOSZTY


Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić poprzez:
- system DOTPAY ( karty, szybkie przelewy elektroniczne )
- system BLIK
- PAYPAL - za płatności przez te systemy nie pobieramy dodatkowych opłat.
- za POBRANIEM ( płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera )
Koszt pobrania to 8 PLN przy dostawach w Krakowie poniżej 100 PLN i w całej Polsce poniżej 200 PLN.


TERMIN DOSTAWY


Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia złożone do godziny 14.00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia ( pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie )
Zamówienia po godzinie 14.00 wysyłane są dnia następnego. W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek ( chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy ) aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24 - 48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 14.00 jest dostarczany nazajutrz, najczęściej w godzinach 10-15.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina wysyłamy przy pomocy firmy kurierskiej UPS.

 

WAŻNE !!!


Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletności, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier może odmówić wydania przesyłki.