Lista produktów marki Bodegas OlarraBodegas Olarra mieści się na przedmieściach Logroño, w samym sercu Riojy, a dokładnie w prestiżowym subregionie Rioja Alta. Od samego początku winnice Olarra charakteryzowały się niesamowitym wyglądem w kształcie litery „Y", nazywanym przez miejscowych Catedral. Jej imponująca konstrukcja, dzieło Juana Antonio Ridruejo, jest jednym z pierwszych przypadków, kiedy prestiżowy architekt zaprojektował winnicę. Ridruejo stworzył własną interpretację gotyckiej katedry z trzema piętrami i centralnym transeptem, doskonale nadającym się na centrum winiarskie. Wszystko zostało do tego zaprojektowane, łącznie ze 111 kopułami w pomieszczeniu z beczkami, które w związku z tym nie wymaga żadnego zewnętrznego systemu kontroli temperatury.

Olarra łączy w sobie ogromne tradycje i supernowoczesne podejście do winifikacji, co gwarantuje najwyższą jakość w każdej butelce wina. Dbając maksymalnie o winiarskie dziedzictwo, wybierając najlepsze winnice, z nich najlepsze grona, każdego roku rozpoczynają drogę w poszukiwaniu doskonałości. Cały proces produkcji cechuje najwyższy szacunek dla owoców, terroir, z którego pochodzą oraz tych, którzy opiekowali się nimi przez cały rok.

Obecnie najbardziej znane i cenione w świecie są czerwone wina beczkowe, aczkolwiek również wina białe i różowe gwarantują doskonałą jakość w przystępnej cenie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Bodegas Olarra La Catedral Blanco Rioja DOCa 2022

Dostępny

52,00 zł Cena

Bodegas Olarra Cerro Anon Crianza Rioja DOCa 2020

Dostępny

76,00 zł Cena

Bodegas Olarra Cerro Anon Reserva Rioja DOCa 2018

Dostępny

89,00 zł Cena

Bodegas Olarra Cerro Anon Gran Reserva Rioja DOCa 2016

Dostępny

125,00 zł Cena