Lista produktów marki Bodegas Marqués Del AtrioTradycja, terroir, innowacja, doskonałość i jakość- są to określenia opisujące tożsamość Bodegas Marqués del Atrio i zostały ukształtowane, gdy Jesús Rivero realizował marzenie, mając na celu wyprodukowanie wina o doskonałej jakości, które ponadto ma posiadać osobowość, jaką ma do zaoferowania jeden z najlepszych obszarów Rioja. Grupo Marqués del Atrio to grupa winiarska w La Rioja należąca do rodziny Rivero, która rozpoczęła produkcję wina w Arnedo w 1899 roku. Winnice w La Rioja położone są na wysokości 300-600 m npm, gdzie panują idealne warunki, pozwalające wspaniale dojrzewać rosnącym tu winogronom. 

Dążąc do stałej poprawy jakości win, poczyniono istotne ulepszenia w winnicach i winiarniach, zwłaszcza w ostatnich latach, podczas których, obniżono wydajność zbiorów i poświęcono szczególnie uwagę badaniom różnych działek winnic i ich gleb, gdzie znajdują się krzewy rodzące winogrona najlepszej jakości i odrzucanie tych, które nie osiągają jakości oraz opracowaniu systemu dojrzewania win osobnego dla każdego poletka, tak aby stworzyć wina z charakterem. 

Mając ponad 120-letnią historię, czwarte i piąte pokolenie rodziny prowadzi obecnie firmę, która pozycjonuje się jako jedna z najwybitniejszych grup winiarskich w Hiszpanii. W ich rękach znajdują się także posiadłości w innych regionach w Hiszpanii m.in. w Nawarze, Galicji czy Walencji. Sama winiarnia została zbudowana w początkach XXI wieku w Mendavii, przez piąte pokolenie rodziny – braci Jorge i Manuela Rivero. Od tej pory wina zdobywają uznanie na całym świecie, gromadząc liczne nagrody i medale, a także będąc dostępnymi w ponad 50-ciu krajach świata.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Marqués del Atrio Tempranillo · Graciano Rioja DOC 2022

Dostępny

49,00 zł Cena

Marqués Del Atrio Edition La Liga Rioja DOC 2019

Chwilowo niedostępny

55,00 zł Cena
Niedostępny

Marqués del Atrio Valderivero Roble Ribera del Duero DO 2021

Dostępny

57,00 zł Cena

Marqués del Atrio Crianza Rioja DOC 2018

Dostępny

59,00 zł Cena

Marqués del Atrio Valderivero Crianza Ribera del Duero DO 2020

Dostępny

73,00 zł Cena

Marqués Del Atrio Reserva Rioja DOC 2017

Dostępny

77,00 zł Cena

Marqués del Atrio Finca El Rubio Rioja DOC 2017

Dostępny

139,00 zł Cena

Marqués del Atrio Valderivero Joven Ribera del Duero DO 2021

Chwilowo niedostępny

45,00 zł Cena
Niedostępny