Lista produktów marki SuaviaDo napisania dobrej historii potrzebna jest godna oprawa i ciekawe postacie.

Historia Suavii (historia rodziny, która całkowicie poświęciła się winorośli i winu) rozgrywa się w małej wiosce, wzniesionej jak drogocenny kamień na zielonych wzgórzach Soave Classico, porośniętych winoroślą i oliwkami.

Fittà, wioska ze starymi bazaltowymi domami, fontannami, małym kościołem i zachodami słońca, jest najlepszym miejscem, jakie można sobie wyobrazić.

Rodzina Tessari, żyła i pracowała na tej ziemi od XIX wieku. Historia Suavii zaczęła się jednak później, w 1982 roku, kiedy to Giovanni i Rosetta (ojciec i matka), świadomi ogromnego potencjału swojego obszaru, postanowili założyć własną działalność i zaznaczyć swoją obecność, miażdżąc winogrona i wytwarzając własne wino.

Historia Suavii składa się z zamku, żadnej żaby, kilku książąt i wielu księżniczek. Zamek jest w Soave: dziedzictwo  średniowiecza, kiedy miasto nosiło jeszcze starą nazwę Suavia. Jednak cztery córki Giovanniego i Rosetty są głównymi bohaterkami tej historii od początku XXI wieku.

Dziś Meri, Valentina i Alessandra prowadzą winnicę w Fittà, gdzie wszystko się zaczęło. Koncentrują się na produkcji tylko białych win wykorzystując nowoczesne metody i nowatorskie podejście, co szczególnie ujawniło się nie tylko w wyjątkowej jakości winie, ale również w niekonwencjonalnym wyglądzie butelek. Oprócz wysokiej jakości dobry chwyt marketingowy przyciągnął wielu zwolenników  Soave i w ten sposób Suavia jest jednym z najlepszych przedstawicieli tego gatunku.

„Aby napisać dobrą historię, potrzebujesz godnej oprawy i ciekawych postaci”. Suavia ma wszystkie te elementy w  historii; każdego dnia pracują najlepiej, jak potrafią, z wyczuciem i szczerością, aby ta historia była naprawdę dobra do opowiedzenia i naśladowania.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Suavia Soave Classico DOC 2019

Dostępny

121,00 zł Cena

Suavia “Monte Carbonare" Soave Classico DOC 2020

Dostępny

165,00 zł Cena

Suavia "Le Rive" Bianco Veronese IGT 2017

Chwilowo niedostępny

197,00 zł Cena