Zestaw akcesoriów do wina Vacu Vin

Na zestaw składa się 6 elementów: pompka próżniowa, 2 korki próżniowe, nalewak, aktywny schładzacz do wina, korkociąg kelnerski.

Indeks: VV-68897606

139,00 zł
Brutto
Ilość

Pompka próżniowa służy do usunięcia powietrza z otwartej butelki wina, co opóźnia jego proces utleniania a trunek zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni.


Użycie pompki jest bardzo proste. Otwartą butelkę wina należy zamknąć dołączonym korkiem próżniowym. Pompkę umieścić na korku i poruszać tłokiem aż do usłyszenia charakterystycznego dźwięku „klik”. Kliknięcie daje znać, że całe powietrze zostało wypompowane. Aby otworzyć butelkę wystarczy odchylić wypustkę na środku korka. Dwa korki w zestawie pozwalają zamknąć próżniowo aż dwie butelki wina na raz.


Nalewaki do wina z silikonową uszczelką, dzięki elastycznej konstrukcji dopasowują się do większości butelek. Ułatwiają nalewanie wina i zapobiegają kapaniu.


Aktywny schładzacz przypomina rękaw, który nasuwa się bezpośrednio na butelkę. W środku jest wypełniony wkładem chłodzącym.
Aktywny schładzacz w ciągu 5 minut oziębia wino. Nie ma więc potrzeby długotrwałego chłodzenia w lodówce. Wino pozostaje zimne przez kilka godzin. Nieużywany należy przechowywać w zamrażalniku. Pasuje na butelki od 0,7 do 1 litra.


Klasyczny korkociąg kelnerski, używany w restauracjach, gdzie podaje się dobre wino. Jego działanie oparte jest na mechanizmie umieszczonym w zawiasie, co pozwala odkorkować butelkę szybko i bez wysiłku. Korkociąg jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Równie łatwo przechowywać go w szufladzie, jak i kieszeni. Dodatkowo w rączce korkociągu znajduje się przecinak do folii oraz otwieracz do kapsli.

Zestaw zapakowany w ładne opakowanie. Świetny pomysł na prezent dla osób, które celebrują picie wina.

Materiał: guma, tworzywo sztuczne, silikon

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 22 cm, długość 27 cm, szerokość 5,5 cm
Przybliżona waga brutto: 0,563 kg
Opakowanie: Karton prezentowy- okienko

10 innych produktów w tej samej kategorii:

VV-68897606

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw akcesoriów do wina Vacu Vin

Na zestaw składa się 6 elementów: pompka próżniowa, 2 korki próżniowe, nalewak, aktywny schładzacz do wina, korkociąg kelnerski.

Napisz swoją opinię