L’Opera Triada

L’Opera Triada

Trzy różne odmiany winogron były zbierane ręcznie do małych pojemników i starannie sortowane. Następnie umieszczone w zbiornikach ze stali nierdzewnej do fermentacji i rozszerzonej maceracji. Kontakt wina ze skórka przez 24 dni spowodował maksymalną ekstrakcję charakteru odmianowego i złożoności przy jednoczesnym zachowaniu mięsistych i elastycznych garbników.

Indeks: PL03SLA010


109,00 zł
Brutto
Ilość

Rocznik
2021
Kraj
POLSKA
Winnica
L'Opera Winnica
Rodzaj wina
czerwone
Smak
wytrawne
Grona
Cabernet Cantor/Cabernet Cortis/Baron
Pojemność
750 ml
Zawartość alkoholu
13%
Wysyłka w ciągu
3 dni ( dni robocze )

Aromat:

Triada, to bardzo mocne i wyraźne wino, charakteryzujące się bukietem bardzo dojrzałych i słodkich wiśni oraz przypraw takich jak wanilia, biała czekolada. 

Smak:

Dojrzewanie w beczce złagodziło wyraz tanin oraz sprawiło, że w ustach pozostaje uczucie soczystości. 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.

Potrawy:

Dania mięsne, sery i wędliny.

Nagrody:

Wine Expo Polska złoto

Trzy różne odmiany winogron były zbierane ręcznie do małych pojemników i starannie sortowane. Następnie umieszczone w zbiornikach ze stali nierdzewnej  do fermentacji i rozszerzonej maceracji. Kontakt wina ze skórka przez 24 dni  spowodował maksymalną ekstrakcję charakteru odmianowego i złożoności przy jednoczesnym zachowaniu mięsistych i elastycznych garbników. 

16 innych produktów w tej samej kategorii:
PL03SLA010
Specyficzne kody