Santo Isidro Semi Dry Tinto

Santo Isidro Semi Dry Tinto

Castelao na półwytrawnie. Moc i owocowość szczepu zachowana a zredukowana kwasowość pozwoli cieszyć się tym winem amatorom win półwytrawnych.

Indeks: PT03SET001

29,00 zł
Brutto
Ilość

Kraj
Portugalia
Region
Półwysep Setubal
Winnica
Santo Isidro de Pegões
Rodzaj wina
czerwone
Smak
półwytrawne
Styl
średnie
Grona
Castelao
Pojemność
750 ml
Temperatura podawania
16 st.C
Wysyłka w ciągu
24 h ( w dni robocze )

Opis smakowy

Aromat: Rubinowy kolor. Na nosie intensywny aromat owoców leśnych oraz fiołków. Smak: W smaku okrągłe, łagodne z przyjemną lekko słodką końcówką.

Producent

Santo Isidro de Pegões to portugalska kooperatywa założona w 1958 roku w rejonie Pegões (Półwysep Setubal). Dziś to nowoczesna i ambitna winnica, sprzedająca swoje produkty zarówno w Portugalii jak i na całym świecie. Na 900 hektarach uprawiane są przede wszystkim czerwone szczepy jak Castelão czy Touriga Nacional (74%) oraz białe Fernão Pires, Muscat i inne. Z pośród 6 milionów produkowanych rocznie butelek, aż 80% trafia na rynek krajowy. Winnice Pegões ulokowane są pomiędzy rezerwatami przyrody: estuarium rzeki Tag oraz Sado. Unikalny śródziemnomorski klimat w połączeniu z piaszczystymi glebami, które zostały naniesione przez rzeki Tag i Sado sprawiają, że wina Santo Isidro de Pegões są absolutnie wyjątkowe.

13 innych produktów w tej samej kategorii:
PT03SET001
Specyficzne kody