Wyszukanie zaawansowane

 

~  Lista produktów  ~

Aktualnie brak produktów w koszyku.

Do darmowej dostawy brakuje: 200

0,00 zł Dostawa:
0,00 zł Suma:

Realizuj zamówienie >

2019-02-22Polskie wina - poszerzamy ofertę

Chyba większość z nas, ludzi zainteresowanych winem, zauważyła, że oferta polskich winnic jest coraz bogatsza. I jakość rośnie z roku na rok. Wraz ze wzrostem jakości mamy również poprawę wydajności. Możemy przebierać między winami czerwonymi, białymi i różowymi, półwytrawnymi, półsłodkimi. Pet-naty i wina musujące już nie dziwią degustatorów.

 

Dlatego sukcesywnie staramy się poszerzać naszą ofertę o ciekawe produkty z polskich winnic. Zaczynaliśmy od najbliższej nie tylko naszym sercom ale i geograficznie - Winnicy Srebrna Góra. Wina z roku na rok są coraz lepsze,

szczególnie jeśli chodzi o vinifery ( np. Pinot Gris, Pinot Noir )

Srebrna Góra

copyright@winnica srebrna góra

 

Kolejne wina z Małopolski, które dołączyły do naszej oferty to malowniczo położona Winnica Gródek, w produkcji której maczała swe czarodziejskie ręce Agnieszka Rousseau (znana z projektu Srebrna Góra i Winnica Wieliczka )

Wina są bardzo atrakcyjnie podane, czyste i ułożone. 

 

Reprezentację Małopolski uzupełniają Winnica Jura oraz Winnica Słońce i Wiatr. Jura to prekursor modnych obecnie na świecie Pet - Natów ( win naturalnie musujących )!

 

Winnicy Płochockich nie trzeba specjalnie przedstawiać - od lat czołówka polskiego winiarstwa, stawiająca sobie i konkurencji coraz wyżej poprzeczkę. Warto bez względu na cenę. 

 

Podobnie sprawa ma się w z Winnicą Jaworek, która na kilka lat zniknęła z rynku, sprzedając wina wyłącznie dla swoich gości hotelowych. Obecnie, z nowymi rocznikiami, odbudowuje  swoją dawną, wysoką pozycję. 

 

Absolutnym zaskoczenie okazał się ubiegłoroczny debiut zachodzniopomorskiej Winnicy Kojder - wina rozeszły się w tempie błyskawicznym i tylko dzięki większym zakupom mamy jeszcze trochę butelek w ofercie. 

winnica Kojder

copyright@winnica kojder

 

Nasz ostatni nabytek - uznany już Król polskiego rieslinga - Marek Krojcig. Riesling znad Pradoliny, to wino, które spokojnie może iść w konkury z zachodnimi sąsiadami zielonogórskiego. 

 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć równie win musujących...tak! Rocznikowe wino musujące, robione metodą tradycyjną przez Francuza ( Guillaume Dubois) - Gostart to z pewnością zaskoczenie dla każdego miłośnika bąbli w Polsce i nie tylko. 

copyright@winnica gostchorze

 copyright@winnica gostchorze

Tutaj znajdziecie Państwo pełną listę win polskich >>

 

 

 

<< powrót do kategorii

Podobne produkty


Projekt graficzny DiH.pl