Lista produktów marki Youra SpiritsAlkohole mocne Youra Spirits

Youra Spirits to producent nalewek, który swoją pasję do tych wyjątkowych trunków przekształcił w rzemiosło. Wieloletnie poszukiwania, doskonalenie receptur i smaków zaowocowały stworzeniem kraftowego produktu, który jest esencją domowej jakości. Każda butelka to zbiór niezapomnianych chwil, rozmów i dyskusji, które przyczyniły się do powstania unikalnej oferty.

Czytaj więcej

Nalewki i likiery Youra Spirits

 

Nalewki od Youra Spirits to nie tylko kolejna pozycja w barku, ale przede wszystkim hołd dla polskiej tradycji. Przed II wojną światową nalewki były nieodzownym elementem polskiej kultury stołowej. Dzięki inicjatywie Youra Spirits, polskie nalewki mają szansę powrócić na światowe stoły, prezentując swoją niekwestionowaną jakość.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie biznesowe w kreowaniu produktów i potrzeb, Youra Spirits tworzy wykwintne nalewki, które są prawdziwym wkładem do światowej palety alkoholi mocnych. Ambicją marki jest ciągłe poszukiwanie nowych smaków i rozszerzanie oferty o małoseryjne partie niepowtarzalnych trunków.

W naszej ofercie dostępne są również inne mocne alkohole, między innymi gin, czy rum.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Youra Spirits Likier Lawenda 0,5l 35%

Dostępny

99,00 zł Cena

Youra Spirits Youra Vodka

Dostępny

109,00 zł Cena