Lista produktów marki Winnica ChodorowaWinnica Chodorowa to miejsce niezwykłe, jak pisze producent. Położona w sercu Ziemi Sądeckiej, pośród wzniesień Pogórza Rożnowskiego, na Szlaku Architektury Drewnianej. Winnica powraca do staropolskiej tradycji winiarskiej, tworząc wina najwyższej jakości i wyjątkowej świeżości.

Winnica Chodorowa położona jest na wysokości 300 – 370 m n.p.m. na południowym stoku o nachyleniu około 17%. Dzięki temu winorośle mają dostęp do promieni słonecznych maksymalnie długo. Obecna powierzchnia winnicy to około 2,5 ha, na której rośnie 10 500 krzewów winorośli. Docelowo winnica będzie zajmować obszar 3,5 ha, na którym chcemy uprawiać 15.000 krzewów.

Dzięki pasji do wina i dbaniu o każdy szczegół podczas jego produkcji, właściciele gwarantują, że w każdej butelce odnajdą wino najwyższej jakości. Starają się zgłębiać wiedzę o uprawie winorośli i produkcji wina na studiach enologicznych organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i różnych kursach prowadzonych przez stowarzyszenia winiarskie.

Odwiedzając Chodorową można przenieść się do wyjątkowego świata winiarzy, zobaczyć w jaki sposób powstają nasze wina, degustować je na miejscu, a nawet wziąć udział w winobraniu.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Winnica Chodorowa Hibernal Małopolska 2021

Dostępny

79,00 zł Cena

Winnica Chodorowa Johanniter Małopolska 2020

Dostępny

79,00 zł Cena

Winnica Chodorowa Solaris Małopolska 2021

Chwilowo niedostępny

79,00 zł Cena
Niedostępny

Winnica Chodorowa Wino Musujące Małopolska 2018

Chwilowo niedostępny

105,00 zł Cena
Niedostępny