Lista produktów marki SOTOMANRIQUEPo 25 latach w świecie wina jakościowego, uczestnicząc i współpracując z kilkoma krajowymi i międzynarodowymi projektami winiarskimi, Chuchi Soto zdecydował się uruchomić swój projekt winnicy i winiarstwa w 2012 roku pod nazwiskami swojej rodziny SOTOMANRIQUE.

Pracuje w miejscowości Cebreros, gdzie winorośle Garnacha i Albillo Real tradycyjnie zasiedlały granitowe i łupkowe gleby, małe stare winnice, które przetrwały rozwój innych bardziej produktywnych obszarów i nie zostały wyrwane z korzeniami, ponieważ ich winiarze uważają je za część rodziny.

Stare winorośle w górach, które przetrwały próbę czasu ze względu na godność ich winiarzy, a nie ze względu na rentowność, winorośle, których winogrona były używane do produkcji win luzem i które firma SOTOMANRIQUE starała się odzyskać w celu produkcji win gatunkowych.

W 2016 roku SOTOMANRIQUE osiedlił się w Cebreros, zaczął kupować winnice, obecnie około 20 hektarów małych winorośli, aby odzyskać glebę, pracować organicznie, szukać maksymalnej osobowości tych zapomnianych winnic Garnacha między 700-1100 metrów nad poziomem morza.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Sotomanrique naranjas AZULES, Cebreros DOP 2022

Dostępny

69,00 zł Cena