Lista produktów marki ABADALAbadal powstał z myślą o pielęgnowaniu i wzmacnianiu ogromnego potencjału Bages jako regionu winiarskiego. Wina Abadala oddają ducha i osobowość Bages. Winiarnia jest zakorzeniona w tradycji produkcji wina od ponad ośmiu wieków, a jej innowacyjny duch utrzymuje ją przy życiu. Wina Abadal są wyraziste i autentyczne oraz wywołują doznania, które wyłaniają się z zalesionego krajobrazu otaczającego winnicę.

Pragnąc odzwierciedlić tożsamość terroir i wyjątkowego zalesionego krajobrazu, w Abadal ceni się rodzime odmiany, ponieważ uzyskują one maksymalny wyraz w swoim ojczystym kraju. Picapoll, Mandó i Sumoll to żywe przykłady ducha  regionu. Nadają niepowtarzalny charakter naszym winom, będąc jednocześnie najczystszą ekspresją terroir.

"Urodziłem się w otoczeniu winnic. Był rok 1983, kiedy zdecydowałem się założyć firmę Abadal; winnice, której wina w najczystszy sposób wyrażają wyjątkowość i tożsamość tej ziemi. Ta ziemia to Bages, region uprawy winorośli od niepamiętnych czasów. Czy może być lepsze miejsce na założenie Abadal niż ziemia otaczająca farmę Roqueta, na której dorastałem i gdzie moja rodzina zajmuje się produkcją wina od ponad ośmiu wieków? Abadal szanuje korzenie mojej rodziny i tradycję winiarską w regionie Bages”.

Valentí Roqueta

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Abadal Blanc Pla de Bages DO 2022

Dostępny

67,00 zł Cena

Abadal Matís Crianza Pla de Bages DO 2019

Dostępny

89,00 zł Cena

Abadal Picapoll Pla de Bages DO 2022

Dostępny

95,00 zł Cena