Lista produktów marki Bodegas el AngostoAngosto to historia rodziny Cambra, obecnie czwartej generacji, ich wysiłku, wytrwałości i know-how. Od 1905 roku Viveros Cambra jest wiodącym dostawcą szczepionych winorośli dla regionu Walencji w południowo-zachodniej Hiszpanii. Ich praktyki polegają na starannej selekcji dostępnego drewna pąków i podkładek oraz selekcji klonów, nie zapominając o odmianach rodzimych, zamykających cykl uprawy winorośli.

W Angosto zasadzono 115 ha w Valencia DOP. Wykorzystuje się różne zbiorniki fermentacyjne w winnicy, aby wyizolować sekcje winnic i daty zbioru, aby jak najlepiej pokazać cechy odmiany. Charakterystyczna długa fermentacja na rodzimych drożdżach jest możliwa dzięki naturalnym metodom pracy winnicach. Bo spontaniczna fermentacja wymaga zdrowego ekosystemu winnicy, więc aby zbadać pełny potencjał rodzimych szczepów drożdży, najpierw skupiono się na zwiększeniu różnorodności biologicznej w naszych winnicach. Zbudowano naturalną obronę, badając i przyciągając korzystne gatunki oraz sadząc rośliny okrywowe specyficzne dla danego miejsca. Te wysiłki w winnicach, w połączeniu z staranną selekcją podczas zbiorów, zapewniają zdrowie owoców, co z kolei umożliwia prowadzenie dłuższych fermentacji. Dzięki zastosowaniu rodzimych drożdży wina Angosto mają niepowtarzalny charakter.

Jak mówi producent: "każdego roku sadzimy 1,5 miliona winorośli i wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu, z którymi współpracujemy w celu zmniejszenia emisji CO2 na naszej planecie. Dbamy o ziemię i środowisko".

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Bodegas el Angosto La Tribuna Valencia DOP 2021

Dostępny

49,00 zł Cena

Bodegas el Angosto Angosto Blanco Valencia DOP 2021

Dostępny

49,00 zł Cena

Bodegas el Angosto Angosto Tinto Valencia DOP 2019

Dostępny

69,00 zł Cena