Lista produktów marki Robert Mondavi WineryRobert Mondavi założył winiarnię o tej samej nazwie w 1966 roku z wizją tworzenia win z Doliny Napa, które będą współgrały z najlepszymi na świecie. Wybrał To Kalon Vineyard w sercu Napa Valley jako dom dla Robert Mondavi Winery. Ta pierwsza winnica, położona w Oakville w Kalifornii, słynie z produkcji jednych z najlepszych win Cabernet Sauvignon na świecie, a także z winogron Sauvignon Blanc, z których pan Mondavi stworzył swoje charakterystyczne wino, Fumé Blanc.

Geneviève Janssens, główny producent wina w firmie Robert Mondavi, otrzymała jedno z najwyższych wyróżnień w branży, otrzymując tytuł Wine Enthusiast’s Winemaker of the Year. Nagrody te są wyrazem uznania dla doskonałości w branży winiarskiej, uhonorowaniem najbardziej znaczących postaci, ze szczególnym naciskiem na osiągnięcia dokonane w ciągu ostatniego roku. Jej wina, które są znane na całym świecie ze swojej wyjątkowej jakości.

Robert Mondavi Winery jest winnicą posiadającą certyfikat Napa Green Certified. We współpracy z Okręgiem Ochrony Zasobów Hrabstwa Napa stworzyliśmy Napa Sustainable Winegrowing Group (NSWG), która organizuje kilka corocznych warsztatów na tematy takie jak ochrona wody, poprawa jakości, uprawa okrywowa, kontrola erozji i zwalczanie szkodników. Robert Mondavi był pierwszą winnicą, która otrzymała nagrodę Innovator Award od kalifornijskiej Agencji Ochrony Środowiska.

To Kalon, Oakville

Winnica To Kalon jest uznawana za jedną z najlepszych winnic „Grand Cru” na świecie. Starożytna greka oznaczająca „najwyższe piękno”, dostarcza nam winogron do naszego światowej klasy rezerwatu Cabernet Sauvignon, Oakville Cabernet Sauvignon i jest wyłącznym źródłem naszego rezerwatu Fumé Blanc.

Wappo Hill, Stags Leap

Wappo Hill Vineyard znajduje się na 400 akrach poniżej stromych postrzępionych klifów palisad Stags Leap. Żwirowa, gliniasta gleba tego regionu, klify odbijające popołudniowe słońce i pobliska bryza zatokowa utrzymująca chłodne poranne i wieczorne temperatury zapewniają winom o zrównoważonej kwasowości, aksamitnej konsystencji i smakach dojrzałych owoców.

Carneros

Los Carneros AVA (po hiszpańsku „owca”) obejmuje najbardziej wysuniętą na południe część dolin Napa i Sonoma, na północ od zatoki San Pablo, gdzie bryza oceanu sprawia, że jest to najchłodniejszy obszar winnic w dolinie Napa. Lokalizacja jest idealna dla naszych Pinot Noir i Chardonnay, które rozwijają się w chłodnym, długim sezonie wegetacyjnym z ciepłymi letnimi dniami łagodzonymi przez morskie wiatry i mgły.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Pinot Noir Napa Valley Robert Mondavi 2018

Dostępny

309,00 zł Cena

Chardonnay Twin Oaks Robert Mondavi 2021

Chwilowo niedostępny

73,00 zł Cena
Niedostępny

Zinfandel Woodbridge Robert Mondavi

Chwilowo niedostępny

89,00 zł Cena
Niedostępny

Cabernet Sauvignon Woodbridge Robert Mondavi

Chwilowo niedostępny

89,00 zł Cena
Niedostępny