Lista produktów marki Bodegas La PurisimaBodegas La Purísima została założona w 1946 roku przez kilku rolników, którzy zjednoczyli się, aby poprawić jakość win Yecla. Ich determinacja i chęć produkowania wspaniałych win doprowadziła ich w 1975 roku do uzyskania tytułu D.O. Było to nie lada osiągnięciem dla tych rolników, którzy zarejestrowali D.O. Nr 27, DO Yecla, czyniąc go jedynym D.O. którego limit mieści się w limicie kadencji miejskiej w stylu najbardziej prestiżowego francuskiego AOC.

Od 1946 roku Bodegas La Purísima wybiera i przetwarza owoce z najlepszych winnic, aby stworzyć w Yecla wielkie wina. Zaangażowanie w jakość, innowacyjność i tradycję winiarską, potwierdzone licznymi międzynarodowymi nagrodami i zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie.

Dziś Bodegas La Purísima należy do najważniejszych w regionie i pozostaje wierna duchowi swoich założycieli: Jakość i Autentyczność.

Spółdzielnia zrzesza 280 winogrodników. Wiodącym uprawianym tu szczepem jest Monastrell. Roczna produkcja to 11 – 12 mln litrów wina w większości eksportowanego do Chin, Francji, Belgii i Niemiec. La Purisima ma 60% udziału w sprzedaży całej produkcji wina z tej apelacji. Wina z La Purisima należą do najlepszych w Hiszpanii biorąc pod uwagę stosunek jakości do cen. Fakt ten został doceniony na wielu regionalnych i krajowych konkursach.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

La Purisima Consentido Merlot Yecla DO 2019

Chwilowo niedostępny

39,00 zł Cena

La Purisima Consentido Blanco Macabeo Yecla DO 2021

Dostępny

42,00 zł Cena

La Purisima Consentido Monastrell Barrica Yecla DO 2020

Dostępny

42,00 zł Cena

La Purisima Enesencia Varietales Monastrell Dulce 2020

Dostępny

57,00 zł Cena