Lista produktów marki Cantina MontellianaTo dzięki marzeniom niektórych patrzących w przyszłość rolników 30 lipca 1957 roku została założona Cantina Montelliana, firma, która stworzyła historię wina i uprawy winorośli w czasach, gdy bycie rolnikiem było wyzwaniem. Oprócz posiadania gwarantowanego dochodu dla wielu małych winiarzy, Cantina Montelliana przeszkoliła wszystkich rolników, przyczyniając się do rozwoju łańcucha dostaw.

Dzisiaj, Cantina Montelliana, z około 400 lokalnymi producentami i 750 hektarami winnic, działa z poszanowaniem terroir, podkreślając jego piękno i owoce. Nowa hala magazynowa o pojemności 185 tys. hektolitrów (z czego 36,5 tys. w autoklawie), wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia gwarantujące jakość, higienę i bezpieczeństwo całego procesu produkcyjnego. Jednocześnie wykorzystuje tradycyjne metody, dzięki doświadczeniu i kulturze winiarskiej regionu.

Dbałość o tradycję i stosowanie najlepszych technologii w branży pozwalają zadbać o każdą produkcję, dającą doskonałe wina, przede wszystkim Asolo Prosecco Superiore DOCG i Prosecco DOC Treviso, ale także białych i czerwonych win.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Montelliana Mont Blanc Frizzante Veneto IGT

Dostępny

33,00 zł Cena

Montelliana Frizzante Prosecco Treviso DOC

Dostępny

52,00 zł Cena

Montelliana Prosecco Spumante Brut Treviso DOC

Dostępny

59,00 zł Cena

Montelliana "Meliora" Brut Prosecco Rose DOC

Dostępny

63,00 zł Cena