Lista produktów marki Borgo MolinoBorgo Molino znajduje się w małej wiosce Roncadelle di Ormelle, w regionie Marca Trevigiana, przed wzgórzami Conegliano i Valdobbiadene. Rodzina Nardin jest obecnie trzecim pokoleniem prowadzącym firmę, które kontynuuje jej dziedzictwo z odwagą, wytrwałością i siłą.

A teraz wyobraź sobie, jak będzie jutro. I wybierz drogę z wyprzedzeniem. Umiejętność snucia marzeń, przewidywania z góry, jaka będzie Twoja firma, robi różnicę. Pasja, osobowość, projekty, słowa tak ze sobą powiązane, nadal są receptą na sukces. W 1922 r. różnica polegała na poświęceniu życia dla ziemi. Intuicja, nie tylko praca. Zrozumienie natury, tego, o co prosi i co może dać terytorium takie jak ziemie Borgo Molino, jest nieliczne. Sekretem jest wyczucie ziemi. Traktuj roślinę jak owoc. Karmienie grud, gaszenie pragnienia poświęceniem.

Dla tej firmy, założonej sto lat temu przez rodzinę Nardinów, ziemia wyprodukowała wyborne wina. Harmonia między glebą a lokalnym klimatem dała białe i czerwone wina o endemicznej jakości, wymaganej wszędzie. Wina musujące i musujące o szczególnej elegancji i finezji dopełniły uprawy winorośli, która dobrze wyrażała pierwotną wizję. Tam, gdzie jest jakość, jest harmonia. Pietro, kierownik sprzedaży firmy i Paolo Nardin, kierownik techniczny, to udowadniają. Wiedzą, jak działać w synergii, wiedzą, jak delegować odpowiedzialność. Jest to typowo wenecki styl, ale szczególnie żywy w rolniczej tradycji Treviso. Daj z siebie wszystko w swojej pracy i daj pracę tym, którzy dają z siebie wszystko. Rezultatem jest rosnący trend z roku na rok, profesjonalna atmosfera, inspirująca i wciągająca. Tam, gdzie jest jakość, jest praca zespołowa.

Wina z Borgo Molino pochodzą z ich winnic, których powierzchnia wynosi obecnie około 150 ha. Najnowocześniejsza winiarnia pracuje zgodnie z "Methodo Ganimede" opracowaną w Veneto. Metoda ta ma na celu zachowanie charakterystycznych cech każdej odmiany winorośli. Winnice charakteryzują się wyjątkowym składem mineralnym wynikającym z ukształtowania terenu oraz z wyjątkowo chłodnego klimatu, który panuje na wzgórzach Marca Trevigiana.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Borgo Molino Corte Delle Rose bianco Frizzante

Dostępny

47,00 zł Cena

Borgo Molino Corte delle Rose Cuvee Spumante

Dostępny

55,00 zł Cena