Lista produktów marki Agricole SelViAgricole Selvi to szczęśliwy wynik połączenia doświadczeń i umiejętności ludzi, którzy zawsze pracowali w sektorze winiarskim. Firma powstała w 2006 roku, ale już w 2012 roku została przejęta przez Andreę Falorni, osobę, która nadała jej obecny kształt i doprowadziła do sukcesu. Rodzina Andrei zajmuje się produkcją i sprzedażą wina od czterech pokoleń, Andrea ma więc za sobą znaczną wiedzę i doświadczenie, które wlewa w nowy projekt. Pod jego wpływem Agricole Selvi przechodzi transformację i stosuje najnowocześniejsze techniki produkcji i butelkowania. Kolejny skok jakościowy nastąpi w 2014 roku, dzięki spotkaniu z Piergiorgio Castellani i Castellani Spa, wiodącą firmą w świecie winiarskim, działającą przede wszystkim za granicą. Cenne synergie dla obu firm natychmiast rozpoczną się między Agricole Selvi i Castellani Spa, przy czym Castellani przejmie część produkcji w imieniu Agricole Selvi (podnosząc w ten sposób jakość win), a Agricole Selvi podejmie się dystrybucji we Włoszech.

Castellani to jedna z najbardziej renomowanych włoskich winnic, znana na całym świecie. Działa od ponad 130 lat i należy do pionierów na rynkach zagranicznych, do tego stopnia, że ​​eksportuje swoje wina aż do 50 krajów na pięciu kontynentach. Z kolei Agricole Selvi to firma odnosząca sukcesy na rynku włoskim. Choć młoda, jest ambitna i zarządzana przy użyciu najnowocześniejszych technik. W ten sposób obaj zawierają ważne partnerstwo w zakresie dystrybucji i produkcji wszystkich swoich win na rynek krajowy. Projekt odniósł natychmiastowy sukces: dziś Agricole Selvi zaopatruje największe krajowe firmy zarówno w kanale dystrybucji na dużą skalę, jak i grupy zakupowe Horeca, w wina firmowe, ale często także w projekty marek ekskluzywnych.

Dzięki najnowocześniejszym metodom zarządzania i inteligentnej polityce partnerskiej Agricole Selvi rozwija się bardzo szybko. Projekt, który narodził się w 2014 roku wraz z Castellani jest fundamentalny, jest wynikiem spotkania dwóch silnych osobowości, takich jak Andrea Falorni i Piergiorgio Castellani, zjednoczonych miłością do świata wina.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Catuj Nero d'Avola Selvi 2021

Dostępny

49,00 zł Cena

Arrogantone Sangiovese Toscana IGT 2016

Chwilowo niedostępny

85,00 zł Cena
Niedostępny

Arrogantone Primitivo Puglia IGT 2018

Chwilowo niedostępny

99,00 zł Cena
Niedostępny

Roccamena Selvi

Chwilowo niedostępny

33,00 zł Cena
Niedostępny

Primitivo Roccamura 2020

Chwilowo niedostępny

45,00 zł Cena
Niedostępny