Lista produktów marki Bouchard Aîné & FilsZakładając w 1731 roku w Burgundii prosperujący biznes sukienniczy i płócienny, a następnie rozwijając firmę jako pośrednik w handlu winem, Michel Bouchard był początkiem burgundzkich korzeni rodziny. Jego najstarszy syn Joseph przejął władzę w 1750 roku i zakotwiczył Bouchardów na Côte d'Or.

Jak najbliżej ludzi i winorośli, rozwinęli unikalne know-how, handel kupca - winiarza - hodowcy z wyłączną troską o ciągłe poszukiwanie jakości, autentyczności w stylu i prestiżu w nazwie. 

W 1900 roku rodzina zdecyowała o bardzo ważnej marketingowo zmianie, która trwa do dzisiaj, a było to pojawienie się pionowego paska na butelkach, reprezentującego znak jakości Bouchardów, zaś w 2003 roku opublikowano książkę pod znamiennym tytułem „Une épopée bourguignonne” (Burgundzka epopeja), historycznej pracy badawczej na temat linii Bouchard.

Dzisiaj Bouchardowie sprzedają wino do ponad 150 krajów na świecie, zaś historia wielkich rodzin burgundzkich handlarzy winem jest bogata i złożona. Jednak obecnie niewiele z nich nadal działa. Maison Bouchard Aîné & Fils jest wyjątkiem, wraz z kilkoma innymi, które mogą poszczycić się ponad dwoma wiekami historii. Taka jest misja Maison Bouchard Aîné & Fils od ponad dwóch stuleci.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Cotes du Rhone Rouge Bouchard Aine & Fils 2021

Dostępny

62,00 zł Cena

Cotes du Rhone Blanc Bouchard Aine & Fils 2020

Dostępny

62,00 zł Cena

Chardonnay Bouchard Aine & Fils 2021

Dostępny

63,00 zł Cena

Pinot Noir Bouchard Aine & Fils 2021

Dostępny

63,00 zł Cena

Chablis Bouchard Aine & Fils 2016

Chwilowo niedostępny

99,00 zł Cena
dev