Lista produktów marki SzólóSzóló

"Chcemy być wdzięczni za całe bogactwo, które otrzymujemy od naszego środowiska. W uprawie winorośli jest to możliwe głównie dzięki metodzie uprawy biodynamicznej, w której człowiek i natura mogą współpracować w pełnej harmonii." Tímea Éless

Tímea Éless urodziła się w Tállya, w regionie Tokaj na Węgrzech. Jej dziadkowie pracowali przy lokalnych winoroślach, zbierając i szczepiąc, a jej własna „miłość do winogron rozwinęła się naturalnie” w młodym wieku. Skończyła studia i wyjechała do miasta, gdzie nigdy nie czuła się jak w domu – więc kiedy nadarzyła się okazja przejęcia 0,3-hektarowej działki po dziadku, nie wahała się. Tímea i jej (obecnie) mąż zaczęli powoli kupować dodatkowe działki w okolicy - w tym te, które wcześniej należały do jej rodziny - podczas gdy ona jednocześnie studiowała winiarstwo i odbywała praktykę u producenta Judit Bott.

Tworząc swoje pierwsze roczniki w 2014 roku, Tímea i jej rodzina integrują metody uprawy winorośli, aby zachować witalność i bioróżnorodność winorośli. Biodynamiczne i zrównoważone praktyki mają ogromne znaczenie, a wina postrzega jako ostateczny wyraz tego harmonijnego związku z naturą.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Szóló ♭Frivolo Tokaji 2018

Dostępny

98,00 zł Cena

Szóló Parlando Tokaji 2018

Dostępny

109,00 zł Cena

Szóló Boogie pét-nat Tokaji 2019

Dostępny

169,00 zł Cena

Szóló Puro II Tokaji 2019

Dostępny

189,00 zł Cena