Korek do wina musującego.

Korek do wina musującego.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz uniwersalny korek do szampana/wina musującego. Umożliwia skuteczne zamknięcie każdej butelki cavy, prosecco itp. gdyż jak wiadomo, zamknięcie szampana jego korkiem graniczy z cudem. Dlatego właśnie proponowany przez nas produkt jest świetnym rozwiązaniem, jeśli reszta trunku zostaje w butelce i chcesz uniknąć niekorzystnej utraty gazu oraz cennych aromatów. Praktyczna zatyczka do wina sprawia, że szyjka jest odpowiednio zabezpieczona, ułatwiając przechowywanie różnych rodzajów alkoholi. 

Indeks: ZZA040


29,00 zł
Brutto
Ilość

rodzaj
korki

Produkt ten wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu może być zarówno myty pod bieżącą wodą bez obaw o korozję, jak i trzymany w lodówce czy spiżarni przez wiele dni. Zachowuje swoje funkcje oraz wysoką trwałość na długi czas. Oryginalny korek dodatkowo wyposażony jest w uszczelkę, co pozwala na bardzo szczelne zamknięcie każdej typowej butelki zawierającej wino, zachowując wartości aromatyczne trunku znajdującego się w jej wnętrzu.

Zatyczka do wina – praktyczny gadżet przydatny w każdym domu 

Warto zainwestować w tego typu zatyczkę zarówno do własnego domu, jak i w formie prezentu na bliskich czy znajomych. To gadżet, który przydaje się w każdym gospodarstwie. Świetnie też prezentuje się, a przy tym jest praktyczny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Dobrze sprawdza się również jako dodatek do upominku. Aby z niego skorzystać, wystarczy umieścić uszczelkę w odpowiednim miejscu na szyjce butelki i zacisnąć energicznie stalowe brzegi (skrzydełka). Kiedy nastąpi taka konieczność, z łatwością da się zdjąć oryginalny korek. 

Jeśli jesteś zainteresowany również innymi akcesoriami winiarskimi, to zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów – mamy ich wiele do wyboru!

16 innych produktów w tej samej kategorii:
ZZA040
Specyficzne kody