wyszukaj wino
wina na skróty
Nowości
Rose Sonnemot Guy Allion
34,00 PLN
Syrah Estate De Martino
39,00 PLN
Chardonnay Estate De Martino
39,00 PLN
Les Perdriettes Gamay Domaine Guy Allion
34,00 PLN
Sauvignon Blanc Vielles Vignes Domaine Guy Allion
47,00 PLN
Picpoul De Pinet Chateau de la Mirande
43,00 PLN
Rose Sonnemot Guy Allion 2010
Różowe wcielenie loarskiego Gamay. Lekko, elegancko i klasowo. Wzorowy balans.
Syrah Estate De Martino 2010
Unikatowy region Chile - dolina Choapa, górzysta kraina na północy - to miejsce narodzin tego nietypowego dla Chile wina. Styl bardziej europejski niż chilijski.
Chardonnay Estate De Martino 2011
Obfite chilijskie chardonnay od czołowego producenta z Doliny Maipo. Winiarnia De Martino uznawana jest za producenta stylizującego swoje wina po europejsku.
Les Perdriettes Gamay Domaine Guy Allion 2011
Gamay to nie tylko cudowne wina regionu Beaujolais. Loara raczy nas również miłymi interpretacjami tego modnego wśród znawców szczepu.
Sauvignon Blanc Vielles Vignes Domaine Guy Allion 2010
Rewelacyjny Sauvignon ze stary krzewów. Głęboko mineralny a zarazem ze szczodrym owocem ( agrest )i oleistą fakturą, tworzy bardzo udaną kompozycję. Czas na mule!
Picpoul De Pinet Chateau de la Mirande 2010
Biała gwiazda z Langwedocji, ukryty skarb - kto raz spróbuje nie przejdzie nigdy obojętnie obok półki z tym szczepem.
Bag in Box - sposób na dobre, tanie wino
Czy wino z kartonu ma szanse być dobre? To pytanie stawialiśmy sobie szukając do oferty tego typu produktów. Prezentujemy pierwsze z nich a niedługo pojawią się kolejne z innych krajów.
Jest to alternatywa dla Klientów, którzy poszukują wina taniego i które bez straty jakości można porcjować na kieliszki, karafki et cetera. Oferta ta świetnie też sprawdza się w gastronomii.
Cena za 5 litrów zaczyna się od 99 PLN co w przeliczeniu na butelki 0,75 L daje cenę 14,85 PLN/butelkę.
>> zamów wina w Bag in Boxach!


Gambero Rosso
Decanter
BB


